Moto-akcie

Zimné uskladnenie motocyklov BMW

PO SEZÓNE SA ROVNÁ PRED SEZÓNOU.

Dokonalý štart do novej sezóny sa začína v okamihu, keď sa končí stará sezóna. V servisnej dielni BMW sa nikdy nestane, aby sa motocykel postavil niekde do kúta a nechal sa tam stáť. Motocykel sa uskladní v dokonale pripravených ideálnych podmienkach a podrobí sa dôkladnej prehliadke a kontrole. Takže už nemusíš strácať čas tým, aby si sa zaoberal obnovením jeho stavu po zimnej prestávke.

Zimné uskladnenie

Uskladňovacia služba spoločnosti BMW Motorrad.
Studené, vlhké počasie a stopy, ktoré na tvojej motorke zanechala uplynulá sezóna, si môžu skutočne vyžiadať svoju daň. V rámci služby uskladnenia motocyklov BMW vykonávame dôkladnú prehliadku motoriek, ako aj dôslednú kontrolu ich technického stavu. V prípade potreby znovu vrátime motorku do vynikajúceho stavu. Tým ju ochránime pred prípadným poškodením a znehodnotením. Po prezimovaní motorky u nás budete môcť obaja – ty aj tvoj stroj – privítať novú sezónu ako znovuzrodení.

Výhody pre teba.

Intenzívna kontrola tvojho motocykla
Údržba a servis tvojho motocykla
Všetky potrebné opravy
Odborné uskladnenie počas zimných mesiacov
Spoľahlivá služba vyzdvihnutia a vrátenia

Najbližší servisní partneri BMW.

S našou celosvetovou servisnou sieťou sme tu pre teba všade a kedykoľvek. Nájdi najbližšieho servisného partnera BMW a využi našu ponuku služieb.

NÁJSŤ SERVISNÉHO PARTNERA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *