Turistika

Po pozitívnych ohlasoch z prvého ročníka a vašom dopyte tu máme druhý ročník All Bikers Rally Camp. Zrušili sme nevyužité veci, zjednodušili organizáciu a znížili, resp. zrušili štartovné.

Garmin All Bikers Rally má úspešne za sebou svoju tretiu sezónu. Poďte sa spolu s nami pozrieť na fotoreportáž z odovzdávania cien najlepším jazdcom a aj na to, kto bol tým šťastlivcom, ktorý si domov odviezol novučičkú KTM RC390.

V sobotu 30.9.2017 vás pozývame na vyhodnotenie súťaže Garmin All Bikers Rally 2017 v predajni MOTOSHOP ŽUBOR v Banskej Bystrici.

Odštartovali sme už tretí ročník jedinečnej navigačnej súťaže Garmin All Bikers Rally, ktorá bude trvať až do konca septembra. Všetci máte celé leto na zapojenie sa do tejto súťaže, v ktorej výherca hlavnej ceny získa novučičkú KTM RC390.

Po rozprave jazdci dostali svoj „itinerár“ a bolo len na nich, ako si naplánujú trasu a navštívia všetky nami vybrané POI s čo najmenším počtom kilometrov. Malé moto mali k dispozícii celú endurokrosovú trať s ľahšími aj ťažšími pasážami.

Prvý All Bikers Rally Camp sa bude konať od 29.4.2017. Cieľom Campu je spojiť ľudí, ktorí majú radi dobrodružstvo a jazdu v teréne, bez ohľadu na skúsenosti alebo motorku.

Garmin All Bikers Rally Camp - k jazdeniu po pekných lokalitách sme pridali aj víkendové kempovanie, súťaže, večernú grilovačku, guláš a hlavne stretnutie s priateľmi.

Štvrtok 15.9.2016 je voľno a my Ťa pozývame na vyhodnotenie súťaže All Bikers Slovnaft Rally 2016 do Hotelu Družba v Jasnej. Vstup na akciu je voľný!

Jedinečná navigačná súťaž All Bikers Slovnaft Rally odšartovala svoj druhý ročník, ktorý potrvá až do septembra. Všetci máte celé leto na zapojenie sa do tejto zaujímavej súťaže. Tento rok získa výherca hlavnej ceny novučičké BMW G310R.

Nápad spraviť si predĺžený víkend na motorke a prejsť krížom krážom celé Slovensko som mal v hlave už dlho. Keď som však zistil, že za to môžem navyše vyhrať Harley-Davidson, cieľ bol jasný. Spojím príjemné s príjemnejším a idem do toho.