Terén
Autor: Redakcia
16. október 2017
Navštívené: 659 x

Priatelia, paliči a paličky!

28.10.2017 vás pozývame na tretí ročník Fullgas Endurocross na našej domácej trati v Senici. Tento rok sme na trať znovu pridali nejaké novinky, tak sa máte zase na čo tešiť. Dĺžka trate je niečo okolo 3 km. Najrýchlejší ju jazdia za 7 minút a priemer je okolo 9 minút.

Autor: Redakcia
02. január 2017
Navštívené: 1512 x

POZOR! ZMENA TERMÍNU

Hneď na začiatok roku sme pre vás v spolupráci s Mx track Moravský Svätý Ján zorganizovali voľný tréning na ich domácej trati. Trať je znova trochu natiahnutá, prerobená a samozrejme bude upravená.

Autor: Laňďal
18. október 2016
Navštívené: 1507 x

Dlhšie som plánoval motorkový deň, kedy sa budem venovať deťom – dozerať na syna a  voziť dcéru. Hromadný tréning nemusí byť na taký účel vhodný, ale risk je niekedy zisk. Naložil som famíliu, dve moto a  vyrazil na Záhorie.

Túto sobotu, 15.10.2016 sme na našej domácej trati v Senici privítali niečo cez 40 jazdcov nielen z rôznych kútov Slovenska, ale dokonca aj z rôznych krajín. A vlastne sa dá povedať, že aj z iných kontinentov.

Na sobotu 15.10.2016 sme pre vás a trochu aj pre nás pripravili druhý ročník FullGas Endurocross na našej domácej trati v Senici. Motokrosová trať je predĺžená a spestrená o špeciálne enduro pasáže, namotané cez rôzne výjazdy a zjazdy, prekážky cez drevá, pneumatiky či kľučkovanie medzi stromami. Celá trať pre endurocross meria 3 km a je nielen rýchla motokrosová s množstvom skokov, ale je aj pomalá a veľmi technická medzi stromami.

25. apríl 2016
Navštívené: 821 x

V organizácii našich spoločných tréningov sme tento raz navštívili rozľahlú enduro-motokrosovú trať v maďarskom Piliscseve. O dva týždne tam odštartuje Motoshop Žubor XL Enduro Cup 2016 prvým, tentokrát 4 hodinovým maratónom.

Ďaľšie tréningové jazdy sme pre vás pripravili znova na pieskovom podklade, tento raz však pre zmenu v Maďarskom Piliscseve. Radi by sme na tréningu videli viac veľkých enduro motoriek a tak nie náhodou sme tréning načasovali 2 týždne pred XL-Enduoro maratónom v Piliscseve.

23. február 2016
Navštívené: 815 x

Tohtoročné druhé Fullgas jazdy sme dali na ďalšej záhoráckej trati. Tentokrát sme sa zišli na pieskovej súkromnej trati Vlada Ružičku medzi Malackami a Veľkými Levármi.

04. január 2016
Navštívené: 1195 x

Do novej sezóny sme skočili hneď zo začiatku a offroadové jazdenie sme odštartovali už 2. januára na novej pieskovej trati vo Veľkých Levároch. Mínusové teploty, zmrznutý piesok, guláš, čaj (aj s rumom), vatra a slušná účasť. Dalo by sa napísať, že kto nebol, môže ľutovať.

11. november 2015
Navštívené: 1686 x

Zorganizovať preteky nám napadlo tak nejako spontánne. Už keď sa k môjmu enduro krosovo trialovému trénovaniu pridal Filip a neskôr aj Gabika, postupne som začal vymýšľať a predlžovať „moju“ tréningovú trať. Potom sme sa zúčastnili na XL enduro pretekoch a tam spoznali super partiu ľudí, ktorí sú rovnako postihnutí ako my a vyhľadávajú presne takéto akcie.