Cesta
Autor: Redakcia
31. máj 2017
Navštívené: 6719 x

Zdravíme vás priatelia, vyznávači dobrého a pohodového pojazdenia na uzavretom malom okruhu. Už nejaký čas tu máme postavený nový gokartový okruh, o ktorom sme vám niečo napísali a párkrát sme ho už aj okúsili. Motokárový okruh Dlhá pri Trnave v prevádzke už od marca 2017

 

Viacerí sa dotazujete na voľné jazdy, podobné alebo rovnaké, ako sa robili s Romotom v Dunajskej Strede. Samozrejme sme to už od prvých návštev konzultovali s prevádzkovateľom a teraz sme konečne doriešili všetky podmienky aj s majiteľom. Ako sme už zvyknutí, tak je zas a znova problém s hlučnosťou a podľa toho sa musíme správať a zariadiť. Dráha je ale v podstate nad očakávania využitá, a tak vyzerá aj kalendár obsadenosti. S tým súvisí, samozrejme, aj naša vyjednávacia pozícia a hlavne cena za prenájom.

Chceli sme prenajať najlepšie sobotu alebo neďeľu, no bohužiaľ pre nás, požičovňa motokár, pre ktorú bola trať primárne postavená, je uprednostňovaná, a tak nám nakoniec ponúkli len pondelok alebo utorok. Ak sa dohodneme na celodennom prenájme dráhy privátne len pre našu akciu, treba splniť určité podmienky. Hlučnosť moto je obmedzená a jednoducho filtrovateľná: sériové výfuky bez úprav alebo „laďáky“ s DB killerom, taktiež bez úprav, teda v nedotknutom tichom stave. Ak si myslíš, že tvoja moto je hlučná, tak asi ani netreba ďalej čítať.

Ten, kto pokračuje a má záujem o jazdy, tu je cenník a ďalšie podmienky pre konanie jázd. Cena za celodenné jazdenie za jazdca je 30€ a musí byť zaplatená 7 dní vopred (na účet, príp. v hotovosti), minimálny počet jazdcov je 30.

Ak sa naplní tento počet a prídu všetky platby, tak sa zídeme na okruhu v Dlhej a dobre si zajazdíme. Samozrejme, všetci, ktorí budú mať zaplatené dopredu, majú na okruhu isté jazdy na celý deň. Ostatní, počas dňa príchodzí, si budú môcť zaplatiť na mieste a zajazdiť si len v prípade, že budú voľné miesta. Priepustnosť trate odhadujeme na 20 motoriek a jazdiť sa bude v 3-4 skupinách podľa rýchlosti na 20 resp. 15 minút. Každá skupina bude štartovať vždy po hodine, čiže kapacitu trate odhadujeme na 80 motoriek za hodinu.

Ceny sú teda nasledovné:

Celý deň 10:00 - 21:00 (30€)
Poobedné jazdy 14:00 - 21:00 (20€)
2 jazdy medzi 17:00 - 21:00 (10€)
1 jazda bez časového obmedzenia (7€)

Jazdenie sa koná za každého počasia a platba je vratná len v prípade, že akciu zrušíme z dôvodu nedostatku účastníkov alebo problémom na strane prenajímateľa. V tejto cene nám je k dispozícii novučký, už celkom nagumovaný asfalt, toalety, sprcha, krytá terasa a bufet s teplou stravou. Termín voľných jázd sme stanovili na pondelok 26. júna 2017.

Po registrácii obdržíte potvrdzujúci email s platobnými údajmi. Registrácia je platná až po uhradení sumy na účet. Uzávierka registrácií a platieb je v pondelok 19.6.2017 večer.

Kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Filip Kalka: 0948 004 300
Milan Mikulík: 0903 796 413
Gabriela Zríniová:

 

AKTUALIZÁCIA PLATIEB: 19.6.2017 - 17:30