Cesta

Spúšťame tretie kolo registrácií na voľné jazdy na motokárovom okruhu v Dlhej. Najbližší termín sme stanovili na 04.09.2017.

Po pozitívnych ohlasoch ešte počas konania nášho prvého spoločného jazdenia v Dlhej sme zvažovali ďalší diel. Spokojné maily a komentáre nás v tom len uistili a hneď sme aj zarezervovali ďalší termín. Do druhého dielu sme pripravili pár zmien, a tie by som aj rád zhodnotil.

Nech sa páči, spúšťame registráciu na ďalšie voľné jazdy v Dlhej. Už počas minulých jázd ste sa viacerí dožadovali ďalšieho termínu, tak v hesle "robíme pre ľudí", máme pre vás ďalší termín - pondelok 31. júla 2017.

Tak sa nám konečne podarilo stretnúť sa a pojazdiť na novo postavenom gokartovom okruhu v Dlhej. Chvíľku trvalo dať to celé dohromady, ale výsledok stál, myslím, za to.

Autor: Romoto
16. jún 2016
Navštívené: 3273 x

Na sobotu 25.6.2016 pozývame záujemcov na ďalší – druhý diel jazdenia pre radosť na Gokartovej dráhe v Dunajskej strede v tomto roku.

Tohtoročné prvé voľné jazdy na asfalte máme úspešne za sebou a  som rád, že sme sa stretli v  takom hojnom počte a  pritom sme zostali stále v  tej zaužívanej „gentlemanskej“ atmosfére.

Aby sme stále nejazdili len v prachu a blate, ďalšie jazdy sme pre vás zorganizovali na motokárovom okruhu v Dunajskej Strede.

Uskutočnia sa 11.06.2016 (sobota) na okraji Dunajskej Stredy smerom na Malé Dvorníky.

Autor: GabikaZ
07. júl 2015
Navštívené: 1952 x

Tento víkend sme zase vyrazili na juh, no tentokrát s iným cieľom. Namiesto rochnenia sa v blate sme potrénovali zákruty na gokartovej (motokárovej) dráhe v Dunajskej Strede. Tá má síce len jeden kilometer, ale zákrut na nej bolo habadej. XRku sme prezuli na ,,cestnejšie” gumy a začala sa naša spoločná premiéra na asfalte.