Tréningové jazdy
Autor: Redakcia
16. október 2017
Navštívené: 659 x

Priatelia, paliči a paličky!

28.10.2017 vás pozývame na tretí ročník Fullgas Endurocross na našej domácej trati v Senici. Tento rok sme na trať znovu pridali nejaké novinky, tak sa máte zase na čo tešiť. Dĺžka trate je niečo okolo 3 km. Najrýchlejší ju jazdia za 7 minút a priemer je okolo 9 minút.

Spúšťame tretie kolo registrácií na voľné jazdy na motokárovom okruhu v Dlhej. Najbližší termín sme stanovili na 04.09.2017.

Po pozitívnych ohlasoch ešte počas konania nášho prvého spoločného jazdenia v Dlhej sme zvažovali ďalší diel. Spokojné maily a komentáre nás v tom len uistili a hneď sme aj zarezervovali ďalší termín. Do druhého dielu sme pripravili pár zmien, a tie by som aj rád zhodnotil.

Nech sa páči, spúšťame registráciu na ďalšie voľné jazdy v Dlhej. Už počas minulých jázd ste sa viacerí dožadovali ďalšieho termínu, tak v hesle "robíme pre ľudí", máme pre vás ďalší termín - pondelok 31. júla 2017.

Tak sa nám konečne podarilo stretnúť sa a pojazdiť na novo postavenom gokartovom okruhu v Dlhej. Chvíľku trvalo dať to celé dohromady, ale výsledok stál, myslím, za to.

Autor: Redakcia
02. január 2017
Navštívené: 1512 x

POZOR! ZMENA TERMÍNU

Hneď na začiatok roku sme pre vás v spolupráci s Mx track Moravský Svätý Ján zorganizovali voľný tréning na ich domácej trati. Trať je znova trochu natiahnutá, prerobená a samozrejme bude upravená.

Autor: Laňďal
18. október 2016
Navštívené: 1507 x

Dlhšie som plánoval motorkový deň, kedy sa budem venovať deťom – dozerať na syna a  voziť dcéru. Hromadný tréning nemusí byť na taký účel vhodný, ale risk je niekedy zisk. Naložil som famíliu, dve moto a  vyrazil na Záhorie.

Túto sobotu, 15.10.2016 sme na našej domácej trati v Senici privítali niečo cez 40 jazdcov nielen z rôznych kútov Slovenska, ale dokonca aj z rôznych krajín. A vlastne sa dá povedať, že aj z iných kontinentov.

Na sobotu 15.10.2016 sme pre vás a trochu aj pre nás pripravili druhý ročník FullGas Endurocross na našej domácej trati v Senici. Motokrosová trať je predĺžená a spestrená o špeciálne enduro pasáže, namotané cez rôzne výjazdy a zjazdy, prekážky cez drevá, pneumatiky či kľučkovanie medzi stromami. Celá trať pre endurocross meria 3 km a je nielen rýchla motokrosová s množstvom skokov, ale je aj pomalá a veľmi technická medzi stromami.