Články
Autor: Redakcia
12. júl 2018
Navštívené: 758 x

Už po dvadsiatich kilometroch ma bolia moje niekoľkonásobne a niekoľkrát po sebe zlomené zápästia, po ďalších 10 km ma už začína bolieť aj sedenie. Neviem, či to bol zámer, ale v konečnom hodnotení sa mi to páči.

Autor: Redakcia
09. júl 2018
Navštívené: 330 x

Prednedávnom u mňa v garáži zaujala miesto nová strojovňa od Motocorse.sk. Endurová, dvojtaktná, s objemom 300 kubíkov, no tentokrát už so vstrekom.

Autor: Redakcia
13. jún 2018
Navštívené: 222 x

S predchádzajúcim modelom som bol nadmieru spokojný, vlastne stále som a stále ju používam, no do ďalšej sezóny sme vstúpili s novým farebným ladením dresov, a tak bola nová prilba nutnosť.

Autor: Redakcia
04. jún 2018
Navštívené: 370 x

Pre rok 2018 sme si pre vás pripravili pár zásadných zmien. Súťaž sa snažíme orientovať viac na cestovanie a spoznávanie Slovenska a samozrejme prihliadame aj na bezpečnosť. Našim zámerom je vytiahnuť vás na výlety s motorkou a spoznávať krásy Slovenska.

Autor: Redakcia
04. jún 2018
Navštívené: 148 x

V ponuke čižiem od Acerbis sa objavili dvoje nové offroad čižmy. Na jednej strane najvyšší model X-Rock a na strane druhej low-costový model X-Team.

Autor: Redakcia
31. máj 2018
Navštívené: 238 x

Acerbis pre rok 2018 prišiel s viacerými novinkami a jednou z nich je najvyšší model offroad čižiem X-ROCK. Doteraz najvyšší, viackrát vylepšený a rokmi overený kĺbový model X-Move teda v rebríčku predbieha nový, podstatne odlišný a zásadne prepracovanejší model. 

Autor: Redakcia
25. máj 2018
Navštívené: 332 x

Do motosezóny 2018 sme vstúpili akosi rýchlo, ani sme sa nenazdali a je tu skoro koniec mája. Sezóna v plnom prúde, preteky fičia všade okolo a stále je čo robiť, aj keď to možno na nás nie je vidieť. Stále sa snažíme posúvať vpred, no nie vždy vás stíhame informovať o všetkých novinkách.

Autor: Redakcia
21. máj 2018
Navštívené: 428 x

Len čo som začal zimnú prípravu a tentokrát som ju začal brať trochu zodpovednejšie, tak som s hrôzou zistil, že som vo fitku jediný bez nejakej fitko-aplikácie či hodiniek s pulzmetrom. Dokonca aj ten starý pánko, čo si asi aj so Steve Reeves tykal a pije namiesto ionťáka fľaškovú desinku, má také hodinky.

Autor: Redakcia
26. apríl 2018
Navštívené: 296 x

Čím je väčšia ponuka, tým ťažšie sa rozhoduje pre ten či onen, ale na druhú stranu je o to väčšia šanca vybrať si ten vhodný a správny.

Po pozitívnych ohlasoch z prvého ročníka a vašom dopyte tu máme druhý ročník All Bikers Rally Camp. Zrušili sme nevyužité veci, zjednodušili organizáciu a znížili, resp. zrušili štartovné.